KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Özsuna inşaat 1998 yılında 3 kardeşin iştirakiyle kurulan bir aile şirketidir. Mimarideki hayallerini yaşam alanlarına yansıtan bu girişim ruhu, her geçen gün biraz daha büyüyerek sektördeki yerini almayı başarmıştır. Teknolojiyle mimariyi birleştiren 21. yüzyıl ruhuna uygun ve aynı zamanda çevre bilincinin muhafaza edildiği mimari projelere yer veren şirket, bu vizyonu her geçen gün geliştirmektedir.
 
Müstakil inşaat’tan proje bazlı yaşam alanlarına doğru ivme kazanan firma her geçen gün yeni projeler üreterek inşaat sektörüne yeniliklerle katkı sunmuştur. Şirketin ağırlıklı faaliyet alanı olan İstanbul’un, ruhuna uygun mimari projelerin yanı sıra, dayanıklı ve statik hesapları yapılmış güvenli konutların inşasındaki hassasiyeti de özenle korunmaktadır. İnsan merkezli düşünen anlayışın, insana özgü mekanlar oluşturmasında daha doğal ne olabilir. Bu mantığın Özsuna firmasının herhangi bir inşaatında görmek mümkün. Çünkü tüm ekip buna inanarak çalışmalarını sürdürmektedir.
 
Takdirin marifete dönüştüğü gerçeği insana daha çok sorumluluk yükler. Bu manada sürekli kendisiyle yarışan, her yeni projeyle birlikte bir öncekine fark atan çalışmalar müşterinin dikkatini çekmektedir. Bu kadar hareketli bir sektörün içinde olmak ve yeni yaşanabilir mekanlar oluşturmak herkesin iddiası olabilir.
 
Fakat bunu satış stratejisinden öteye taşımak gerekir. İşte Özsuna inşaat her projesin de müşterileriyle birlikte bu iddianın altına gururla imza atarak yoluna devam etmektedir. Bir sonraki projede görüşmek dileğiyle…
CONTACT US
© Tüm Hakları Saklıdır. Özsuna İnşaat